COVID 19 paziņojums
Liellopu izsoļu nams PAZIŅOJUMS sakarā ar vīrusu KOVID-19

Mīļie saimnieki,  esam saņemuši daudz zvanus vai izsoles šaja periodā notiks.

JĀ - IZSOLES NOTIKS. 

Kamēr ir iespēja un interese no pircējiem turpināt pirkt Latvijas liellopus, mēs izsoles rīkosim. Jo nav jau garantijas, ka pēc mēneša situācija būs labāka varbūt gluži pretēji - sliktāka un vispār tiks aizliegta jebkāda transportu kustība starp valstīm.

Turklāt, nerīkojot izsoles un nogaidot, liellopu skaits ko saimnieki vēlēsies realizēt tikai pieaugs un 1000 liellopu vietā pēc mēneša būs 2000 liellopi - tad tiešām bus grūti noturet cenu. Jāņem vērā, ka Turcijas tirgus jau ir slēgts, Eiropas pircēji pērk regulāri, bet pa mazākām partijām. Līdz ar to panikas nav, bet cerēt, ka pēc mēneša tūrisms pasaulē un cilvēku ceļošana atgriezīsies ierastā ritmā būtu naivi - paies kāds laiks līdz cilvēkiem dzīve atgriezīsies kā ierasti - varbūt divi mēneši, varbut pusgads, varbūt gads. 

Sargājam sevi un sev tuvos- ievērojam visus dezinfekcijas pasākumus, mazgājam rokas, mūsu ofisa darbinieki turpina strādāt no mājām, sekojam līdzi valsts noteiktajiem drošības pasākumiem un uztveram situāciju nopietni! Ja esat ceļojuši vai bijuši kontakta ar personām, kas nesen atgriezušās no ārzemēm, lūdzu ievērojiet 14 dienu karantīnu! 

Ņemot vērā, ka mums nav informācijas par pircēju ceļošanas vēsturi, šīs izsoles nebūs publiskas- Ja mēs varam kā palīdzēt- zvanat!

Viss ir kārtībā saimnieki un saimnieces,

ar cieņu Jusu liellopu izsoļu nams

Dalies