Morāle un Ētika

Pēdējo dienu laikā Liellopu izsoļu namā aktīvi vēršas zemnieki un organizācijas ar jautājumiem par jaunām liellopu izsolēm Kurzemē.  

Vēršam Jūsu uzmanību, ka Liellopu izsoļu namam nav nekādas saistības ar jauno liellopu izsoļu rīkotājiem Kurzemē.

Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju Valsts vienotajā datorizētajā zemesgrāmatā uz nekustamo īpašumu, kurā plānots organizēt izsoles Kurzemē, nostiprināta hipotēka par labu SIA “EURASIA LIVESTOCK” 250 000 euro apmērā. Uzņēmumu reģistrā kā patiesā labuma guvējs un valdes loceklis minētajam komersantam ir Turcijas pilsonis Aydin Bozkurt, kā arī šis uzņēmums jau 2014.gadā ir izslēgts no PVN maksātāju saraksta.  

Zīmīgi, ka savulaik cits uzņēmums ar tādu pašu nosaukumu, kas bija saistīts arī ar minēto Turcijas pilsoni, palika parādā Liellopu izsoļu namam gandrīz 200 000 euro, par ko ir spēkā stājies apgabaltiesas spriedums par parāda piedziņu pilnā apmērā. Parāds joprojām nav samaksāts. Tikai milzīgu piepūļu rezultātā Liellopu izsoļu nams toreiz spēja samaksāt zemniekiem par liellopiem.    

Tātad, atbildot uz zemnieku un organizāciju neskaitāmajiem jautājumiem, aicinām ļoti rūpīgi izvērtēt iespējamo sadarbību ar jaunajiem izsoļu rīkotājiem Kurzemē. 

Dalies