patura
Liellopu aprīkojums
Kvalitāte- drošība- komforts

Vācijas uzņēmums patura izceļās ar augstas kvalitātes Lauksaimniecības dzīvnieku aprīkojumu, tai skaitā- metala paneļi, veterinātrie aprūpes būri, lauksaimniecības dzīvnieku svari un citas mērierīces, barotavas, dzirdnes, ganību aprīkojums, u.t.t.  liellopiem aitām, kazām, zirgiem u.c. lauksaimniecības dzīvniekiem.  

patura buris
Izvēlies pārbaudītu kvalitāti!

Paturas aprīkojums, pateicoties firmas vēsturiskajai darbībai tieši ar lauksaimniecības dzīvniekiem, ir izstrādāts maksimāli ērtākai un drošākai darbībai ar dzīvniekiem. Pateicoties materiālu zinātniskajai izstrādes tehnikai, izmantojot Paturas aprīkojumu ikdienas darba, pamanīsiet, ka tas ir vieglāks nekā līdzīgi, citu firmu, aprīkojumi. Bet tai pat laikā izturīgāks un detaļās pārdomātāks, kas ļaus jums vieglāk manervēt ar to darbā ar dzīvniekiem. Paturas aprīkojumu izmantojam ne tikai savā saimniecībā jau vairāk kā 10 gadus, bet arī liellopu izsoļu nama darbībā, kur jau astoņus gadus tas ļauj mums ērti un droši darboties ar vidēji 2000 dzīvniekiem mēnesī. Piedāvājot Paturas preces saimniekiem Latvijā jau 8 gadus, priecājos, ka saimnieki ir apmierināti ar tās kvalitāti un, pateicoties atsauksmēm, varu katram saimniekam, ņemot vērā tā saimniekošanas specifiskumu, piedāvāt atbilstošāko un izdevīgāko risinājumu.

  • Kaspars Ādams

/SIA Liellopu izsoļu nams vadītājs/

Piegāde

Piegādes laiks augstākais līdz 1 mēnesim.

Daļa aprīkojuma jau atrodas Liellopu izsoļu namā uz vietas, kur tā ir aplūkojama un iegādājama uzreiz. Visu pieejamo inventāru APSKATI ŠEIT.

kontakt informācija: +371 29400214 Kaspars Ādams

aprikojums liellopi
Produkti

Informāciju par piedāvājumu klāstu saimnieki var iegūt:

  • Apskatot katalogu internetā (lejuplādejot): šeit!
  • Atsūtot mums savu adresi uz epastu- mēs jums nosūtīsim katalogu pa pastu
  • Jautā mūsu darbiniekiem- katalogs ir pieejams izsoļu namā uz vietas.
patura aprikojums
Informācija

Konsultācija un informācija par produktiem zvanot: +371 29400214 Kaspars Adams: vai atsūti mums epastu ar sev interesejošiem jautājumiem vai produktiem uz info@liellopuizsoles.lv un mēs izveidosiem Jums piedāvājumu.